Wellion LUNA Duo
Medtrust
> www.wellion.cz/cs/../Glukometry/wellion_luna_duo

Wellion LUNA Duo

Dvě hodnoty pro mne


Dobrý den začíná úsměvem a s vědomím, že jsem udělal něco dobrého pro své zdraví.
 
Glukometr Wellion LUNA Duo nezměří jen hladinu cukru v mé krvi, ale i hodnotu cholesterolu. Přístroj Wellion LUNA Duo umí obojí.
 
Praktický tvar a snadno čitelný displej, uvolňovací tlačítko použitých testovacích proužků a pogumovaná část usnadňující držení, dělají přístroj Wellion LUNA Duo za všech okolností spolehlivým partnerem.
 
Léta výzkumných a vývojových prací firmy MED TRUST dovolila měření hladiny hematokritu od 25 do 60%. Tato nová technologie testovacích proužků zajišťuje přesné výsledky měření s různou krevní konzistencí, což přináší zvýšení bezpečnosti!
 
Výsledky hladiny cukru v krvi a cholesterolu lze velmi dobře přečíst díky velkému displeji s velkými číslicemi. Tato výjimečně dobrá čitelnost je pro mnoho lidí v každodenním životě velkým pomocníkem. Uvolňovací tlačítko pro vysunutí testovacího proužku umožňuje bezpečnou manipulaci s vaším přístrojem.
 
Kromě toho můžete z paměti přístroje vyvolat průměry hladiny cukru v krvi za 7, 14, 21 a 28 dnů. Pravidelné hodnocení průměrných hodnot cukru v krvi umožňuje zlepšení léčby a pomáhá přijímat ta správná opatření.
 
V paměti přístroje je uloženo 360 výsledů měření hladiny cukru v krvi a 50 výsledků hladiny cholesterolu.
 
Koupit…LUNA Duo 4er MMOL: LUNA Duo 4er MMOL (© Wellion)
LUNA Duo Setbox:  (© )
Tato internetová stránka obsahuje informace o výrobcích určených široké veřejnosti čtenářů a může obsahovat podrobnosti o výrobku či jiné informace, které nemusejí být ve vaší zemi dostupné, či platné. Mějte prosím na paměti, že my nepřebíráme žádnou zodpovědnost za to, že vy dostáváte informace, které nemusejí vyhovovat zákonům, nařízením, registracím či použití ve vaší zemi.