Wellion LUNA Duo Style
Medtrust

Wellion LUNA Duo Style

Dvě hodnoty pro mne


Dobrý den začíná úsměvem a s vědomím, že jsem udělal něco dobrého pro své zdraví.
 
Glukometr Wellion LUNA Duo Style nezměří jen hladinu cukru v mé krvi, ale i hodnotu cholesterolu. Přístroj Wellion LUNA Duo Style umí obojí.  Praktický tvar a snadno čitelný displej usnadňují život a dělají přístroj Wellion LUNA Duo Style za všech okolností spolehlivým partnerem.
 
Léta výzkumných a vývojových prací firmy MED TRUST dovolila měření hladiny hematokritu od 25 do 60%. Tato nová technologie testovacích proužků zajišťuje přesné výsledky měření s různou krevní konzistencí, což přináší zvýšení bezpečnosti!
 
Výsledky hladiny cukru v krvi a cholesterolu lze velmi dobře přečíst díky velkému displeji s velkými číslicemi. Tato výjimečně dobrá čitelnost je pro mnoho lidí v každodenním životě velkým pomocníkem. Kromě toho můžete z paměti přístroje vyvolat průměry hladiny cukru v krvi za 7, 14, 21 a 28 dnů. Pravidelné hodnocení průměrných hodnot cukru v krvi umožňuje zlepšení léčby a pomáhá přijímat ta správná opatření.
 
V paměti přístroje je uloženo 360 výsledů měření hladiny cukru v krvi a 50 výsledků hladiny cholesterolu.
 
Koupit…LUNA Duo Style mmol:  (© )
LUNA Duo Style Setbox:  (© )
Tato internetová stránka obsahuje informace o výrobcích určených široké veřejnosti čtenářů a může obsahovat podrobnosti o výrobku či jiné informace, které nemusejí být ve vaší zemi dostupné, či platné. Mějte prosím na paměti, že my nepřebíráme žádnou zodpovědnost za to, že vy dostáváte informace, které nemusejí vyhovovat zákonům, nařízením, registracím či použití ve vaší zemi.