Kontakt
Medtrust
> www.wellion.cz/cs/Kontakt

Kontakt


Zajímáte se o naše výrobky Wellion?
 
ELEKTA Diabetes linka pomoci Hotline je zde pro vás!
Všechny informace vám sdělíme a dotazy zodpovíme na telefonním čísle (+420) 251 / 006 311. Volejte od pondělí do pátku od 7.00 do 16.30 h.
 
Otázky týkající se lékařských témat budeme přesměrovávat na zkušené diabetology, kteří vám je kompetentně a srozumitelně zodpoví. Je jisté, že všechny vaše požadavky, které na nás směřujete, budou zodpovězeny diskrétně a rychle. Musíte však vědět, že tato naše doplňková služba nikdy nemůže nahradit vaši návštěvu svého lékaře.
 
Pokládejte nám libovolné dotazy týkající se cukrovky, nových výrobků, trendů a vývoje anebo běžného života diabetika. Vaše starost je pro nás rozhodující! Proto se vám pokusíme odpovědět ihned.

Tato internetová stránka obsahuje informace o výrobcích určených široké veřejnosti čtenářů a může obsahovat podrobnosti o výrobku či jiné informace, které nemusejí být ve vaší zemi dostupné, či platné. Mějte prosím na paměti, že my nepřebíráme žádnou zodpovědnost za to, že vy dostáváte informace, které nemusejí vyhovovat zákonům, nařízením, registracím či použití ve vaší zemi.