Podmínky používání
Medtrust
> www.wellion.cz/cs/Podminky_pouzivani

Podmínky používání


1. Doporučení
 
1.1 Naše internetové stránky neobsahují žádné terapeutické nápovědy či informace. Jestliže máte zdravotní potíže, měli byste je za všech okolností konzultovat se svým lékařem. Pouze váš ošetřující lékař je schopen stanovit vaši diagnózu a zahájit správný postup léčby.
 
 
2. Zřeknutí se zodpovědnosti
 
2.1 Informace obsažené v tomto webu průběžně kontrolujeme a aktualizujeme. Nicméně, tyto informace se mohou průběžně měnit. Nemůžeme proto přebírat zodpovědnost, či garantovat to, že poskytované informace jsou zcela aktuální, správné a úplné. MED TRUST neodpovídá za obsah jiných internetových stránek, na které se můžeme odkazovat. Také nijak nezodpovídáme za informace internetových stránek třetích stran, které se odkazují na stránky firmy MED TRUST.
 
 
3. Odkazy
 
3.1 Odkazy na internetové stránky třetích stran slouží jako vodítko k poskytování služby. MED TRUST nevyjadřuje žádná názorová stanoviska k těmto stránkám a neskrývaně se zříká jakékoliv zodpovědnosti za zde prezentované informace a jejich užívání.
 
 
4. Obchodní značky
 
4.1 Všechny zde uváděné obchodní značky jsou vlastnictvím jejich majitelů. Absence odkazu na obchodní značku neznamená, že tato obchodní značka není chráněna.
 
 
5. Ochrana dat
 
5.1 Ochraně vašich osobních dat přikládáme velmi vysokou prioritu. Více informací najdete v „Prohlášení o ochraně dat“
 
 
6. Objednávání výrobků
 
6.1 naše výrobky můžete objednávat telefonicky anebo online v našem elektronickém obchodě. Tyto objednávky podléhají samostatným Obchodním podmínkám.
 
 
7. Identifikace firmy činící nabídku
 
MED TRUST Handelsgesm.b.H
Gewerbepark 10
7221  Marz
Rakousko
 
Tel: (+43) 02626 / 64 190
Fax: (+43) 02626 /  64 190 - 77
e-mail: office@medtrust.at
 
Generální ředitel: Werner Trenker
FN (označení firmy):  163015d
LG (oblastní soud): Eisenstadt
DVR (Registrační číslo zpracování údajů): 0935859
DIČ (daňové identifikační číslo): ATU 43445802
Člen WKÖ
 
 
Marz, 01.08.2010

Tato internetová stránka obsahuje informace o výrobcích určených široké veřejnosti čtenářů a může obsahovat podrobnosti o výrobku či jiné informace, které nemusejí být ve vaší zemi dostupné, či platné. Mějte prosím na paměti, že my nepřebíráme žádnou zodpovědnost za to, že vy dostáváte informace, které nemusejí vyhovovat zákonům, nařízením, registracím či použití ve vaší zemi.