Chladicí pouzdro Wellion FRIGO
Medtrust

Chladicí pouzdro Wellion FRIGO


Chraňte si svůj inzulín!


Pouzdro Wellion FRIGO představuje snadný, rychlý a pohodlný způsob jak chladit váš inzulín, inzulínovou pumpu či jiné medikamenty.
 
Není třeba ani elektřiny, ani zamrazení či zchlazení. Pouzdro Wellion FRIGO se používá velmi snadno jen s využitím vody. Neustále dokola.
 

  ANTIBAKTERIÁLNÍ
Pouzdro má uvnitř speciální antibakteriální impregnaci
  BEZ ELEKTRICKÉ ENERGIE
Aktivuje se studenou vodou, není třeba elektrická energie
  BEZ POTŘEBY MRAZNIČKY
Není třeba aktivovat v mrazničce či jinými mrazicími prostředky
 
Aby byla zajištěna trvalá kvalita a hygiena při častém používání pouzdra, je vnitřní část pouzdra opatřena antibakteriální impregnací. Je to výhoda navíc, která je při manipulaci s inzulínem a léčivy velmi důležitá.FRIGO_L_BLACK_NEU: FRIGO_L_BLACK_NEU (© Wellion)
FRIGO_XXL_BLACK_NEU: FRIGO_XXL_BLACK_NEU (© )

Inzulín by neměl být v žádném případě skladován při teplotě vyšší jak  30°C. Ideální teplota je 2 až 8 °C. V létě, např. v dopravních zácpách  či na výletech v zemích s teplým podnebím, bylo doposud velmi obtížné  uchovat inzulín v dostatečném chladu.
 
Skvělé řešení nabízí chladicí pouzdro Wellion FRIGO. Dokonce i při  vyšších venkovních teplotách je inzulín uvnitř pouzdra, díky principu  odpařování, uchován v chladu po dobu několika hodin i dnů.
 
K dispozici ve 2 velikostech!

Wellion FRIGO L filled: Wellion FRIGO L filled (© Wellion)

Wellion FRIGO L
 21 x 11 cm
pro 2 inzulínová pera nebo 1 inzulínovou pumpu
 
Malé chladicí pouzdro Wellion FRIGO L má pohodlné poutko, takže můžete mít své pero vždy při ruce.

Wellion FRIGO XXL filled: Wellion FRIGO XXL filled (© Wellion)

Wellion FRIGO XXL
22 x 19 cm
více prostoru pro vaše diabetické pomůckyKoupit…


Tato internetová stránka obsahuje informace o výrobcích určených široké veřejnosti čtenářů a může obsahovat podrobnosti o výrobku či jiné informace, které nemusejí být ve vaší zemi dostupné, či platné. Mějte prosím na paměti, že my nepřebíráme žádnou zodpovědnost za to, že vy dostáváte informace, které nemusejí vyhovovat zákonům, nařízením, registracím či použití ve vaší zemi.