Wellion CALLA Classic
Medtrust

Wellion CALLA Classic - Snadný, změřit, hotovo!


Snadný, změřit, hotovo
- toto heslo plně vystihuje glukometr Wellion CALLA Classic.
 
Netradiční a praktický tvar, snadno čitelný displej a protiskluzová povrchová úprava – to vše usnadňuje život s diabetem.
 
U tohoto glukometru je prioritou jeho snadné ovládání, ostatní funkce byly proto ponechány stranou. V paměti se uchovává pouze jeden poslední výsledek. Pro zobrazení posledního výsledku na podsvíceném displeji stiskněte tlačítko žárovky.
 
Malá kapka krve 0,6 µl a reakční čas 6 vteřin zajistí jednoduchou, rychlou a bezpečnou kontrolu glykémie s vaším glukometrem Wellion CALLA Classic v každodenním životě.
 
Výsledky měření lze snadno přečíst díky podsvícení displeje a velkým číslicím. Tato mimořádně snadná čitelnost mnohým diabetikům usnadňuje každodenní život.:  (© )
CALLA Classic Setbox:  (© )
Tato internetová stránka obsahuje informace o výrobcích určených široké veřejnosti čtenářů a může obsahovat podrobnosti o výrobku či jiné informace, které nemusejí být ve vaší zemi dostupné, či platné. Mějte prosím na paměti, že my nepřebíráme žádnou zodpovědnost za to, že vy dostáváte informace, které nemusejí vyhovovat zákonům, nařízením, registracím či použití ve vaší zemi.