Wellion GALILEO GLU/CHOL
Medtrust
> www.wellion.cz/cs/../Glukometry/galileo_glu_chol

Wellion GALILEO GLU/CHOL - Měření hladiny cukru a cholesterolu jedním zařízením



Moderní přístroj Wellion GALILEO GLU-CHOL měří přesně jak hladinu cukru v krvi, tak určí spolehlivě i celkovou hladinu cholesterolu.
 
Displej přístroje Wellion GALILEO GLU-CHOL je dokonale čitelný díky podsvícení displeje a velkým číslicím. Prosvětlená štěrbina na vkládání testovacího proužku usnadňuje měření i v temnějších prostorách (např. v kině nebo divadle).
 
Výsledky měření můžete označovat různými značkami, což vám umožní lépe porozumět výsledkům měření hladiny cukru (značky PŘED a PO jídle, značka sportovní aktivity, značky užití léků či inzulínu).
 
V paměti přístroje lze uchovat až 500 výsledků měření hladiny cukru v krvi a až 50 výsledků měření hladiny cholesterolu. Dále jsou k dispozici průměrné hodnoty hladiny cukru za období 1, 7, 14, 30, 60 a 90 dnů.
 
Pro zajištění nejvyšších hygienických požadavků ve zdravotnických zařízeních či pečovatelských domech je přístroj Wellion GALILEO GLU-CHOL také vybaven tlačítkem pro vysunutí použitého testovacího proužku.



GALILEO GLU/CHOL alle Farben mmol:  (© )
GALILEO GLU/CHOL Setbox:  (© )
Tato internetová stránka obsahuje informace o výrobcích určených široké veřejnosti čtenářů a může obsahovat podrobnosti o výrobku či jiné informace, které nemusejí být ve vaší zemi dostupné, či platné. Mějte prosím na paměti, že my nepřebíráme žádnou zodpovědnost za to, že vy dostáváte informace, které nemusejí vyhovovat zákonům, nařízením, registracím či použití ve vaší zemi.