Wellion GALILEO GLU/KET
Medtrust
> www.wellion.cz/cs/../Glukometry/galileo_glu_ket

Wellion GALILEO GLU/KET - Měření hladiny cukru a ketolátek v krvi jedním přístrojem


Měření hladiny cukru a ketolátek v krvi jedním přístrojem
- pro účinnou prevenci vzniku diabetické ketoacidózy.
 
Měření hladiny cukru v krvi je pro diabetiky každodenní rutinní záležitostí. U vysokých hladin cukru v krvi je současně velmi důležité měřit i obsah ketolátek v krvi. Glukóza je hlavním zdrojem energie pro lidský organismus. Ale glukóza může metabolizovat do formy energie pouze za přítomnosti dostatečného množství inzulínu v těle. Jestliže inzulín chybí, musí tělo jako zdroj energie využít náhradní zdroj, a to mastné kyseliny. Během tohoto procesu se vytvářejí ketolátky, což může vést k vysokým koncentracím ketolátek a ke vzniku život ohrožující ketoacidózy.
 
Má-li diabetik vyšší hladiny cukru v krvi, měl by pravidelně měřit i obsah ketolátek v krvi. Tím z dlouhodobého hlediska zabrání vzniku diabetické ketoacidázy. Pomocí přístroje Wellion GALILEO GLU-KET můžete tyto dva parametry měřit snadno a rychle. Na měření glukózy či ketolátek jen použijete správný testovací proužek. Není třeba žádné kódování přístroje. Přístroj sám rozliší, jaký testovací proužek je do přístroje vložen.
 
Displej přístroje Wellion GALILEO GLU-KET je dokonale čitelný díky podsvícení displeje a velkým číslicím. Prosvětlená štěrbina na vkládání testovacího proužku usnadňuje měření i v temnějších prostorách (např. v kině nebo divadle).
 
Pro zajištění nejvyšších hygienických požadavků ve zdravotnických zařízeních, ale i doma, je přístroj Wellion GALILEO GLU-KET také vybaven vysunovacím tlačítkem testovacího proužku.GALILEO GLU/KET alle Farben mmol:  (© )
GALILEO GLU/KET Setbox:  (© )
Tato internetová stránka obsahuje informace o výrobcích určených široké veřejnosti čtenářů a může obsahovat podrobnosti o výrobku či jiné informace, které nemusejí být ve vaší zemi dostupné, či platné. Mějte prosím na paměti, že my nepřebíráme žádnou zodpovědnost za to, že vy dostáváte informace, které nemusejí vyhovovat zákonům, nařízením, registracím či použití ve vaší zemi.