Výrobky/Glukometry/Wellion GALILEO GLU/KET/

Wellion GALILEO GLU/KET - Měření hladiny cukru a ketolátek v krvi jedním přístrojem


Měření hladiny cukru a ketolátek v krvi jedním přístrojem
- pro účinnou prevenci vzniku diabetické ketoacidózy.
 
Měření hladiny cukru v krvi je pro diabetiky každodenní rutinní záležitostí. U vysokých hladin cukru v krvi je současně velmi důležité měřit i obsah ketolátek v krvi. Glukóza je hlavním zdrojem energie pro lidský organismus. Ale glukóza může metabolizovat do formy energie pouze za přítomnosti dostatečného množství inzulínu v těle. Jestliže inzulín chybí, musí tělo jako zdroj energie využít náhradní zdroj, a to mastné kyseliny. Během tohoto procesu se vytvářejí ketolátky, což může vést k vysokým koncentracím ketolátek a ke vzniku život ohrožující ketoacidózy.
 
Má-li diabetik vyšší hladiny cukru v krvi, měl by pravidelně měřit i obsah ketolátek v krvi. Tím z dlouhodobého hlediska zabrání vzniku diabetické ketoacidázy. Pomocí přístroje Wellion GALILEO GLU-KET můžete tyto dva parametry měřit snadno a rychle. Na měření glukózy či ketolátek jen použijete správný testovací proužek. Není třeba žádné kódování přístroje. Přístroj sám rozliší, jaký testovací proužek je do přístroje vložen.
 
Displej přístroje Wellion GALILEO GLU-KET je dokonale čitelný díky podsvícení displeje a velkým číslicím. Prosvětlená štěrbina na vkládání testovacího proužku usnadňuje měření i v temnějších prostorách (např. v kině nebo divadle).
 
Pro zajištění nejvyšších hygienických požadavků ve zdravotnických zařízeních, ale i doma, je přístroj Wellion GALILEO GLU-KET také vybaven vysunovacím tlačítkem testovacího proužku.GALILEO GLU/KET alle Farben mmol:  (© )
GALILEO GLU/KET Setbox:  (© )
www.wellion.cz/cs/Vyrobky/Glukometry/galileo_glu_ket/