SARS-CoV-2
Medtrust
> www.wellion.cz/cs/Vyrobky/corona_tests

Rychlý test na přítomnost viru SARS-CoV-2 (coronavirus)


VÝSLEDEK K DISPOZICI BĚHEM 15 MINUT
ANTIGENNÍ TEST | TEST NA PŘÍTOMNOST PROTILÁTEK IgG/IgM | virus SARS-CoV-2 (coronavirus) - COVID-19

Rychlý antigenní test na přítomnost viru SARS-CoV-2 (coronaviru) je ryhlým a finančně úsporným doplňkem testu označovaného zkratkou PCR (polymerase chain reaction – polymerázová řetězová reakce). Představuje tak pro lékaře a další zdravotnické pracovníky optimální pomoc a podporu v jejich každodenní práci.
 
Test přímo na místě bezpečně, spolehlivě a během pouhých 15 minut odpoví na otázku, zda konkrétní osoba produkuje detekovatelné protilátky (test Wellion SARS-CoV-1 na přítomnost protilátek IgG/IgM), nebo zda je přítomna akutní infekce COVID-19 ( antigenní test Wellion na přítomnost viru SARS-CoV-2). To vše bez potřeby laboratoře či složitého testování (scháleného pro užití výhradně profesionálními zdravotnickými pracovníky).
 


Tato internetová stránka obsahuje informace o výrobcích určených široké veřejnosti čtenářů a může obsahovat podrobnosti o výrobku či jiné informace, které nemusejí být ve vaší zemi dostupné, či platné. Mějte prosím na paměti, že my nepřebíráme žádnou zodpovědnost za to, že vy dostáváte informace, které nemusejí vyhovovat zákonům, nařízením, registracím či použití ve vaší zemi.