Glukometr WellionVet GLUCO CALEA
Medtrust

WellionVet GLUCO CALEA – Pro bezpečnost a přesnost


Bezpečnost a přesnost – tyto požadavky splňuje nový glukometr WellionVet GLUCO CALEA.


Glukometr WellionVet GLUCO CALEA byl speciálně vyvinut pro měření hladiny cukru v krvi psů, koček a koní. Aby byly výsledky přesné, dodávají se s testovacími proužky 3 různé kódovací čipy, které lze snadno vyměnit (barevné rozlišení). Navíc uvolňovací tlačítko testovacích proužků usnadňuje každodenní používání glukometru.

GLUCO CALEA MM:  (© )

Snadná obsluha glukometru WellionVet GLUCO CALEA ulehčuje soustavnou péči o zvířátko s cukrovkou. Velkou výhodou je dokonalá čitelnost velkého podsvíceného displeje.
 
Testovací proužky WellionVet GLUCO CALEA snadno vysunete uvolňovacím tlačítkem.
 
Čtyři samostatně nastavitelné alarmy vám připomenou měření cukru v krvi v pravidelných intervalech, takže se péče o cukrovku vašeho zvířátka stane denní rutinou.
 
Optimální léčby lze dosáhnout jen pravidelným měřením společně s profesionální léčbou veterinářem. Průměrné výsledky uložené v paměti přístroje poskytují důležité informace pro další vývoj léčby vašeho zvířátka.
 
Glukometr WellionVet GLUCO CALEA usnadní život vám i vašemu zvířátku.

 

Jen pro psy, kočky a koně
Snadná obsluha
Velké, zřetelné číslice
  Uvolňovací tlačítko
Podsvícený displej
Hypo a hyperalarm
4 nastavitelné alarmy
Průměry
Čas měření 5 vteřin
300 výsledků v paměti
0,5 µl krve
životnost baterie 1000 měření
knoflíková baterie 1x CR2032

Tato internetová stránka obsahuje informace o výrobcích určených široké veřejnosti čtenářů a může obsahovat podrobnosti o výrobku či jiné informace, které nemusejí být ve vaší zemi dostupné, či platné. Mějte prosím na paměti, že my nepřebíráme žádnou zodpovědnost za to, že vy dostáváte informace, které nemusejí vyhovovat zákonům, nařízením, registracím či použití ve vaší zemi.