Testovací proužky WellionVet GLUCO CALEA
Medtrust

Testovací proužky WellionVet GLUCO CALEA


Testovací proužky WellionVet GLUCO CALEA a kódovací čipy WellionVet GLUCO CALEA se používají s glukometry WellionVet GLUCO CALEA pro měření hladiny cukru. Glukometr WellionVet GLUCO CALEA pro měření hladiny cukru v krvi psů, koček a koní je dokonale navržen pro domácí použití, ale i pro používání veterináři.

WellionVet GLUCO CALEA TS:  (© )

Kódovací čipy WellionVet GLUCO CALEA
Glukometr WellionVet GLUCO CALEA má 3 jedinečné kódovací čipy pro měření koček, psů a koní. Abyste dosahovali maximální přesnosti měření glukometrem, používejte vždy správný kódovací čip dodávaný s testovacími proužky. Otevíráte-li novou nádobku s testovacími proužky, musíte použít správný kódovací čip podle vašeho zvířátka.
 
Obsah: 50 testovacích proužků a 3 kódovací čipy

:  (© )
Tato internetová stránka obsahuje informace o výrobcích určených široké veřejnosti čtenářů a může obsahovat podrobnosti o výrobku či jiné informace, které nemusejí být ve vaší zemi dostupné, či platné. Mějte prosím na paměti, že my nepřebíráme žádnou zodpovědnost za to, že vy dostáváte informace, které nemusejí vyhovovat zákonům, nařízením, registracím či použití ve vaší zemi.