Chladicí pouzdro Wellion FRIGO
Medtrust
> www.wellion.cz/cs/zvirat-vyrobky/wellion_frigo

Chladicí pouzdro Wellion FRIGO


Chraňte si svůj inzulín!


Pouzdro Wellion FRIGO představuje snadný, rychlý a pohodlný způsob jak chladit váš inzulín, inzulínovou pumpu či jiné medikamenty.
 
Není třeba ani elektřiny, ani zamrazení či zchlazení. Pouzdro Wellion FRIGO se používá velmi snadno jen s využitím vody. Neustále dokola.
 

  ANTIBAKTERIÁLNÍ
Pouzdro má uvnitř speciální antibakteriální impregnaci
  BEZ ELEKTRICKÉ ENERGIE  
Aktivuje se studenou vodou, není třeba elektrická energie
  BEZ POTŘEBY MRAZNIČKY
Není třeba aktivovat v mrazničce či jinými mrazicími prostředky
 
Aby byla zajištěna trvalá kvalita a hygiena při častém používání pouzdra, je vnitřní část pouzdra opatřena antibakteriální impregnací. Je to výhoda navíc, která je při manipulaci s inzulínem a léčivy velmi důležitá.FRIGO L Aussen und Innentasche NEU:  (© )
FRIGO XXL Aussen und Innentasche NEU:  (© )

Inzulín by neměl být v žádném případě skladován při teplotě vyšší jak 30°C. Ideální teplota je 2 až 8 °C. V létě, např. v dopravních zácpách či na výletech v zemích s teplým podnebím, bylo doposud velmi obtížné uchovat inzulín v dostatečném chladu. 
 
Skvělé řešení nabízí chladicí pouzdro Wellion FRIGO. Dokonce i při vyšších venkovních teplotách je inzulín uvnitř pouzdra, díky principu odpařování, uchován v chladu po dobu několika hodin i dnů.     
 
 
Pouzdra jsou dostupná v těchto velikostech:         
 
Wellion FRIGO L          21 x 11 cm
(pro 2 inzulínová pera nebo 1 inzulínovou pumpu)         
 
Wellion FRIGO XXL     22 x 19 cm
(více prostoru pro vaše diabetické pomůcky)   
 
 
Malé chladicí pouzdro Wellion FRIGO (velikost L) má pohodlné poutko, takže můžete mít své pero vždy při ruce.

Tato internetová stránka obsahuje informace o výrobcích určených široké veřejnosti čtenářů a může obsahovat podrobnosti o výrobku či jiné informace, které nemusejí být ve vaší zemi dostupné, či platné. Mějte prosím na paměti, že my nepřebíráme žádnou zodpovědnost za to, že vy dostáváte informace, které nemusejí vyhovovat zákonům, nařízením, registracím či použití ve vaší zemi.